.Zespół

e-commerce

Inez Białobrzeska

.head of strategy

Doświadczanie i odkrywanie, to dwa najważniejsze wyrazy w moim słowniku. Kiedyś wydawało mi się, że aby realizować ich znaczenie muszę podróżować. Dziś, z perspektywy trzeciej dekady życia rozumiem, że najwięcej odkryć przynoszą mi spotykani ludzie, wewnętrzne podróże i książki. Odkrywanie obszaru strategii marketingowych rozpoczęłam od branży finansowej, która nauczyła mnie przekładania na liczby każdej idei. Doświadczenia z klientem z branży medycznej i bankowej pozwoliło mi zgłebić temat brand safety. Liczne kampanie z klientami FMCG pozwoliły mi nauczyć się jak stymulować konsumentów do zakupów impulsywnych, a współpraca z nowymi technologiami udwodniła mi, że wszystko co wiemy dziś o możliwościach i narzędziach, jutro może być już nieaktualne i przestarzałe. Każda strategia jest dla mnie naturalnym wynikiem rozumienia ludzi, celów liczbowych marek i znajomości narzędzi, które pozwalają cele zmieniać w wyniki. Fascynuje mnie behawiorystyka i zgłębianie ludzkich motywacji. Pochłania mnie zaszczepianie w moich dzieciach, Kirze i Erneście, chęci odkrywania świata i pędu do zdobywania wiedzy. Marzyłam jako dziecko żeby być aktorką, dziś wiem, że w teatrze życia największym przywilejem jest bycie sobą.

Poznajmy się 🙂

Maria Czarniecka

.head of Marketplace

Jedna z moich szefowych powiedziała, że ten optymizm, zapał do pracy i chęć usprawniania rzeczy i procesów, szybko mi minie. I że to wielka szkoda, bo ludzie z tak pozytywną energią są potrzebni w biznesie. Od tego czasu upłynęło już ponad 5 lat, a ja dalej absolutnie uwielbiam to, co robię. Doświadczenie zdobywałam pracując na stanowiskach marketingowych i sprzedażowych w takich firmach jak Johnson & Johnson, Mars czy Amazon. Odpowiadałam m.in. za omnichannelową strategię marketingową (zarówno na poziomie lokalnym, jak i regionalnym), portfolio produktów, promocje, klientów. W 2020 roku dołączyłam do Luksemburskiego zespołu Amazon, gdzie współtworzyłam strategię polskiej wersji platformy oraz wspierałam polskich Sprzedawców w rozpoczęciu i rozwoju sprzedaży na wszystkich europejskich rynkach Amazon. W Grupie Media Plus odpowiadam za zespół ekspertów ds. marketplace’ów. Wspólnie opracowujemy unikalne strategie, które nie tylko dobrze sprzedają (ROI is a king :)), ale również spełniają standardy nawet najbardziej wymagających Partnerów.

Dawid Drusko

.marketplace strategista

24-letni marketer, strateg e-commerce oraz ex rockstar-wannabe. Od wielu lat zainteresowany psychologią sprzedaży, perswazją, nowinkami technicznymi oraz… fizyką kwantową, astronomią i historią religii. Takie połączenie zainteresowań oraz hybryda umiejętności ścisłych i humanistycznych sprawiły, iż od początku rozwoju mojej kariery zawodowej zająłem się tematyką e-commerce oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Umiejętności analityczne w połączeniu z ciekawością świata i chęcią szukania nowych rozwiązań pomogły mi szybko rozwinąć kluczowe kompetencje w branży, co poskutkowało rozpoczęciem pracy jako strateg współpracujący z największymi światowymi markami (m.in. Oral B, Nestle, Max Factor, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Hugo Boss oraz wiele innych).

Paulina Szczepaniak

.e-commerce specialist

Z wykształcenia dziennikarka. Zafascynowana internetem i uzależniona od komunikacji za jego pośrednictwem. W G Media+ zajmuję się obsługiwaniem Klientów w e-commerce, pod kątem mediowym. Z łatwością przekuwam pomysły w realne działania. Nie ogranicza mnie wyobraźnia i czas. Gdy czegoś chcę, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych!

.Zespół

social-commerce

Anna Luge

.creative director

W 2001 roku pomyliłam pokoje. Byłam na II roku studiów, gdy poszłam na rozmowę w sprawie pracy do lokalnej telewizji. Zamiast do pokoju nr 1, gdzie miałam odebrać świeżutkiego mopa i płyn do szyb, weszłam obok. Tam odbywał się casting do TV. Niedługo potem zaczęłam pracę dziennikarki i miałam zrobić swój pierwszy reportaż. Lubiłam pracować, więc przy okazji sprzątałam i sprzedawałam reklamy. Od tego dnia minęło 17 lat, a ja wiele razy myliłam pokoje. Zdarzało się, że i ludzi. Jak masz 21 lat często nie wiesz, gdzie i za kim iść. Często tego nie wiesz mając 30 i 50, ale warto chociaż poczuć to, co cię napędza. Mnie zawsze napędzali ludzie, od których mogłam się uczyć i miejsca, w których mogłam tworzyć: programy, artykuły, gazety, scenariusze czy zespół ludzi.

Czym zajmuję się od zawsze? Pisaniem, tworzeniem, wymyślaniem, realizowaniem pomysłów, sprzedawaniem, upadaniem i wstawaniem (szczególnie cenię sobie dwa ostatnie, bez których nic bym nie umiała). Media+ to moje naturalne środowisko; mogę realizować marzenia nawet o abstrakcyjnych projektach i wykorzystywać to,co umiem. I chyba tylko tu moja skóra ma bezpieczne pH 5,5. Mark Twain mówił,że człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu. Więc jeśli faktycznie tak jest, to ja rano jestem wariatką, a na koniec dnia mam sukces.

Taida Landowska

.social-commerce CEE director

Prawnik z wykształcenia, marketer z wyboru. W G Media + zajmuję się współtworzeniem strategii budowania silnej pozycji marki klienta. Odpowiadam za działania w obszarze influencer i video marketingu. Czerpię satysfakcję z konstruowania optymalnych rozwiązań generowania świadomości konsumenta o produkcie i marce. Działam od wstępnej koncepcji, przez opracowanie scenariusza i perfekcyjną realizację zaplanowanych publikacji. Jako Social-commerce CEE Director łączę w pracy strategiczne myślenie z pasją do szukania nietypowych rozwiązań i dróg komunikacji. Cenię możliwość wykorzystania zacięcia do designu w opracowywaniu projektów nieszablonowych i nowatorskich kampanii oraz współtworzeniu efektownych prezentacji przetargowych.

Anna Tavares

.content executive

Dziennikarka i logistyk mediów z wykształcenia. W wolnych chwilach pasjonatka podróży i niespokojna dusza, spakowana w podręczny plecak gotowa do odkrywania najdalszych zakątków świata, różnorodnych kultur i wyjątkowych ludzi. W G Media + zajmuję się przygotowywaniem, prowadzeniem i analizą kampanii w mediach społecznościowych. Codzienne współtworzenie strategii dla wybranych marek i produktów pozwala mi osiągnąć balans między moimi organizacyjno-analitycznymi umiejętnościami, a kreatywnym podejściem do napotkanych wyzwań i tematów.